Sviit Katharina

Katharina von Gernet oli pianist ja tulevase helilooja Rudolf Tobiase esimene klaveriõpetaja.

Katharina sviidi (73 m2) juveeliks on merevaatega päikeseveranda. Samuti on siin privaatne pääs väliterrassile ning suursugune vannituba. Loomulikult koos vanniga. Sviidis on kaks suurt telerit ning käsitööna valmistatud suur ja mugav queen size bed.

2 Adults73 m²

Vaata tuba

Sviit Barbara

Barbara Helene von Gernet oli maja kunagise omaniku Rudolfi vanaema.

Barbara sviit (50 m2) on meie sviitidest kõige õdusam. Aknast avanev vaade Haapsalu kitsastele ja armsatele tänavatele suurendab seda tunnet veelgi. Luksuslikust sviidist leiad lisaks visuaalsetele minevikutsitaatidele ka kõik tänapäevased mugavused. Kaasa arvatud käsitööna valminud luksusliku voodi ja kaks telerit.

2 Adults50 m²

Vaata tuba

Sviit Friedrich

Magnus Friedrich von Gernet oli Rudolf von Gerneti vend.

Friedrichi sviiti (73 m2) eristab teistest ajastutruult disainitud kontoriruum. Me loodame, et Sa ei veeda selles kontoris kogu oma puhkust, kuid tööasjad saad sellegipoolest korda ajada. Nii nagu teistestki sviitidest leiad siit kõik tänapäevased mugavused, aga meeldivalt ajaloolises võtmes.

2 Adults73 m²

Vaata tuba

Sviit Heinrich

Heinrich von Krehmer oli Katharina Elisabeth von Gerneti isa.

Eesti inimestele võib Heinrichi nimi tuttavalt kõlada, sest astus kõrvaltegelasena üles Eduard Vilde kultusraamatus “Mäeküla piimamees”. Heinrichi sviidi (50 m2) au ja uhkus on ajastutruu vann. Samuti ootavad Sind käsitööna valminud voodi ja tänapäevased digilahendused. Aknast avaneb kaunis vaade Haapsalu kitsastele tänavatele ja armsatele majadele.

2 Adults50 m²

Vaata tuba

Sviit Wilhelm

Wilhelm Adolf von Gernet oli Rudolf von Gerneti onu.

Wilhelmi sviidis (56 m2) saab mõelda suuri mõtteid, sest siit avaneb vaade otse Haapsalu lahele. Kui oled horisondiga juba tuttavaks saanud, siis võid tutvuda ükshaaval ka kõikide teiste mugavustega, mille oleme Sinu jaoks siia loonud.

2 Adults56 m²

Vaata tuba

Sviit Elisabeth

Hedwig Elisabeth von Patkul oli Rudolf von Gerneti ema.

Tegemist on Villa Friedheimi kõige suurema sviidiga (130 m2), mis läbib kahte korrust. Luksuslikus ja avaras vannitoas ootab külalisi eriline valgus ja tõeliselt luksuslik vann.

See sviit sobib suurepäraselt ka lastega predele, sest lisaks täiskasvanutele mahub siia mõnusalt ööbima ka kaks pisemat pereliiget.

2 Adults130 m²

Vaata tuba